21-2 Msze Pogrzebowe 7.02, aktualnie odprawiane


1. + Brożek Józefa – pogrzeb 10.12.19


1. od rodzin: Wyrwa, Kwartnik i Luzarowski - 2.02.godz.7.oo
2. od sąsiadów- rodziny Przetockich - 12.02.godz.7.oo
3. od sąsiadów – rodziny Leśniak - 23.02.godz.7.oo
4. od rodzin: Ujma i Małopolski - 3.03.godz.18.oo koniec


2. + Sikora Urszula – pogrzeb 30.12.19

1. od cioci Stanisławy z ul. Mat. Krak - 2.02.godz.18.oo
2. od rodziny Ujma z ul Kraśnik - 13.02.godz.7.oo
3. od rodziny Kowalczyk z Sieprawia - 24.02.godz.7.oo
4. od Agnieszki i Jacka z dziećmi - 3.03.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


3. + Guzy Stanisława – pogrzeb 4.01.2020

1. od pielęgniarki – intencja dziękczynna za życie Stanisławy - 3.02.godz.7.oo
2. od Zofii i Adama Kania z rodziną - 13.02.godz.7.oo koniec

4. + Desoń Józef – pogrzeb 24.01.2020

1. od kolegów z MPK - 15.02.godz.7.oo
2. od kolegów z MPK - 24.02.godz.7.oo
3. od kolegów z MPK - 3.03.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

5. + Woźniak Helena – pogrzeb 22.02.2020

1. od Janusza i Renaty Urbanik - 1.02.godz.18.oo
2. od Kazia z rodziną - 18.02.godz.7.oo
3. od Agnieszki Lewandowskiej i Anny Janczewskiej oraz Krystyny, Józefa i Tomasza Urbanik -26.02.godz.7.oo koniec
6. + Jania Jan – pogrzeb 5. 03.2020

1. od klubu sportowego Wróblowianka - 3.02.godz.18.oo
2. od przyjaciół Cracowi - 15.02.godz.7.oo
3. od sąsiadów - rodziny Bujak - 24.02.godz.7.oo
4. od rodziny Przetockich - 4.03.godz.7.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie
7. + Wrona Bolesław – pogrzeb 16.04.2020


1. od Romany Szostek z Golkowic - 3.02.godz.7.oo
2. od rodziny Michalik - 16.02.godz.7.oo
3. od Angeliki i Grzegorza Baran - 24.02.godz.18.oo
4. od Stanisławy i Tadeusza Dziedzic - 5.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

8. + Proficz Józefa – pogrzeb 17.04.2020

1. od Alicji i Stanisława Wrona - 3.02.godz.7.oo
2. od Mariusza i Magdaleny Lalik z dziećmi - 16.02.godz.7.oo
3. od Anny z Zbigniewa Kicka - 25.02.godz.7.oo
4. od Danuty i Jana Proficz z rodziną - 5.03.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


9. + Gawęda Jan – pogrzeb 6.05.2020

1. od pracowników firmy MG Solution - 4.02.godz.7.oo
2. od pracowników firmy MG Solution - 16.02.godz.7.oo
3. od pracowników firmy MG Solution - 25.02.godz.7.oo
4. od pracowników firmy MG Solution - 7.03 godz.11.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


10. + Wrona Aniela – pogrzeb 20.05.2020

1. od koleżanek córki Stanisławy z UJ - 4.02.godz.7.oo
2. od rodzin: Brożek i Starma - 12.02.godz.18.oo koniec

11. + Surówka Fryderyka – pogrzeb 6.06.2020

1. od Marii i Wiesława Orzechowskich - 4.02.godz.7.oo
2. od rodzin: Cieplak, Góra i Pająk - 17.02.godz.7.oo
3. od Agnieszki i Marka Frasik - 23.02.godz.18.oo
4. od rodziny Frasik - 5.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

12. + Brożek Jan – pogrzeb 10.06.2020

1. od rodzin: Góra, Wątor i Raszewski - 4.02.godz.18.oo
2. od siostry Janiny - 17.02.godz.7.oo
3. od Ewy i Franciszka Wojtyła - 26.02.godz.7.oo
4. od Krzysztofa i Stanisławy Gawlik - 6.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

13. + Idzikowska Apolonia 15.07.2020

1. od kuzynki Agnieszki z rodzina - 5.02.godz.7.oo
2. od cioci Krystyny z rodziną - 13.02.godz.18.oo
3. od rodziny Gawlik (sąsiadów) - 26.02.godz.7.oo
4. od koleżanek z Wróblowic - 8.03.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


14. + Kwaśniak Marian pogrzeb 16.07.2020

1. od Grażyny z rodziną - 6.02.godz.7.oo
2. od rodziny - 15.02.godz.18.oo koniec


15. +Szymski Bronisław – pogrzeb 27.07.2020

1. od Wiesławy i Henryka Wrona - 5.02.godz.18.oo
2. od rodziny Ujma z Klin - 17.02.godz.9.oo
3. od sąsiadów z Cyprysowej - 27.02.godz.7.oo
4. od Krystyny Ujma - 6.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


16. + Gawor Łucja – pogrzeb 14.08.2020

1. od kuzynek z Nowej Huty - 6.02.godz.7.oo
2. od kuzynki Krystyny Dudek z Ochojna - 18.02.godz.7.oo
3. od Władzi i Izy z rodzinami z Wrząsowic - 24.02.godz.18.oo
4. od sąsiadki Oli z rodzina - 8.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


17. + Surówka Jacek – pogrzeb 14.08.2020

1. od Bożeny i Roberta - 6.02.godz.7.oo
2. od Marka Kupca z rodziną - 16.02.godz.18.oo
3. od koleżanek o kolegów z kompleksu Handlowego Rybitwy - 27.02.godz.7.oo
4. od koleżanek o kolegów z kompleksu Handlowego Rybitwy - 9.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie
18. + Kopp Zofia – pogrzeb 21.08.2020

1. od Janiny Jamróz - 8.02.godz.7.oo
2. od Agnieszki i Łukasza z Myślenic - 17.02.godz.16.oo
3. od Danuty i Romana Kopp - 27.02.godz.18.oo
4. od szwagra Jerzego z rodzina - 8.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

19. + Poznański Andrzej – pogrzeb 24.08.2020

1. od szwagra z rodzina - 8.02.godz.7.oo
2. od chrześnicy Katarzyny z dziećmi - 19.02.godz.7.oo
3. od chrzestnej matki -25.02.godz.18.oo
4. od Romki Bir z rodziną z Rzeszowa - 9.03.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


20. + Fliśnik Anna – pogrzeb 29.08.2020

1. od córki Renaty z mężem - 8.02.godz.7.oo
2. od córki Renaty z mężem - 19.02.godz.7.oo
3. od siostry Józefy z rodzina - 26.02.godz.18.oo
4. od Franciszka Fliśnika z żoną - 10.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


21. + Orzechowska Czesława – pogrzeb 16.09.2020

1. od wnuczki Anety z rodziną - 9.02.godz.7.oo
2. od wnuka Rafała i prawnuka - 14.02.godz.8.oo
3. od wnuczki Małgorzaty z rodziną - 26.02.godz.18.oo
4. od wnuczki Marzeny z rodziną - 10.03.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

22. + Musiał Józefa – pogrzeb 24.09.2020

1. od wnuka Dawida z rodziną - 9.02.godz.7.oo
2. od rodziny Bosoń - 16.02.godz.18.oo
3. od rodziny Jakubas - 28.02.godz.8.oo
4. od Stanisławy Drażniowskiej - 10.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

23. + Groń Janina – pogrzeb 6.10.2020

1. od bratowej Lucyny z rodziną Job - 9.02.godz.7.oo
2. od rodziny Gniadek - 17.02.godz.18.oo
3. od chrześniaka z rodziną - 1.03.godz.7.oo
4. od róży Jałochowej - 8.03.godz.18.oo koniec

24. + Pabian Józef – pogrzeb 6.10.2020

1. od Doroty i Władysława Zasada - 30.01.godz.7.oo
2. od rodzin: Liszka i Lisowski - 10.02.godz.7.oo koniec

25. + Frasik Piotr - pogrzeb 7.10.2020

1. od cioci Wandy - 10.02.godz.7.oo
2. od Darka i Wojtka z rodziną - 20.02.godz.7.oo
3. od rodziny Chlebda - 1.03.godz.7.oo
4. od stryja Jerzego Frasika z rodziną - 9.03.godz.18.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

26. + Białobrzeski Mieczysław – pogrzeb 15.10.2020

1. od syna Roberta z żoną Iwoną - 9.02.godz.18.oo
2. od wnuka Dawida z Magda - 19.02.godz.7.oo
3. od wnuka Adriana z Ewelina - 1.03.godz.7.oo
4. od Ireny i Mariana Czort - 10.03.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

27. + Luzar Robert – pogrzeb 16.10.2020

1. od Janiny, Dariusza i Roberta - 10.02.godz.7.oo
2. od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej - 18.02.godz.18.oo
3. od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej - 2.03.godz.7.oo
4. od OSP z Wrząsowic - 10.03.godz.18.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

28. Góra Marian – pogrzeb 29.10.2020

1. od siostry Janiny - 11.02.godz.7.oo
2. od siostrzenicy Zofii z rodziną - 20.02.godz.7.oo
3. od siostrzeńca Władysława - 1.03.godz.18.oo
4. od rodziny Wrona -11.03.godz.7.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

29. Wątor Józefa – pogrzeb 30.10.2020

1. od syna Zbigniewa z rodziną - 11.02.godz.7.oo
2. od syna Andrzeja z rodziną - 19.02.godz.18.oo
3. od siostry Janiny - 2.03.godz.7.oo
4. od siostrzenic: Renaty i Marty z rodziną - 11.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

30. Paryła Józefa – pogrzeb 31.10.2020

1. od wnuków: Anny i Łukasza - 9.02.godz.18.oo
2. od wnuka Piotrka z rodziną - 20.02.godz.7.oo
3. od koleżanek córki Marii ze szpitala Babińskiego - 2.03.godz.7.oo
4. od koleżanek córki Marii ze szpitala Babińskiego - 12.03.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


31. + Ujma Wiesława – pogrzeb 31.10.2020

1. od męża i dzieci z rodzinami - 12.02.godz.7.oo
2. od męża i dzieci z rodzinami - 22.02.godz.7.oo
3. od rodziny Koza - 2.03.godz.18.oo
4. od Jolanty i Jerzego Ujma z rodzina - 12.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

32. + Bryndza Józef – pogrzeb 3.11.2020

1. od rodziny z Bieżanowa - 10.02.godz.18.oo
2. od Heleny Wacławik - 22.02.godz.7.oo
3. od Janiny i Kazimierza Duda - 3.03.godz.7.oo
4. od sąsiadów – Krystyny i Stanisława Sumara z rodziną - 12.03.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


33. + Twardowski Józef - pogrzeb 5.11.2020


1. od Stanisławy Drażniowskiej z rodziną - 2.02.godz.7.oo
2. od Janiny Drożniowskiej z rodziną - 10.02.godz.18.oo
3. od Janiny i Krzysztofa Chrobak - 22.02.godz.7.oo
4. od kuzynek: Anny i Danuty z rodziną - 3.03.godz.7.oo koniec

34. + Guzik Andrzej - pogrzeb 5.11.2020

1. od siostry Joanny z rodziną - 12.02.godz.7.oo
2. od koleżanek siostry - 23.02.godz.7.oo
3. od siostry Agaty z rodziną - 2.03.godz.18.oo
4. od sąsiadów; rodzin Piąstka i Bobek - 12.03.godz.7.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

35. + Kacysz Ryszard – pogrzeb

1. od syna Jarosława z rodziną - 13.03.godz.7.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

36. + Góra Jan – pogrzeb 10.11.2020

1. od żony - 14.03.godz.8.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

37. + Szczurek Jan – pogrzeb 20.11.2020

1. od brata Bolesława z rodziną - 13.03.godz.7.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

38. + Góra Kazimierz - pogrzeb 20.11.2020

1. od żony Władysławy i dzieci z rodzinami - 13.03.godz.7.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

39. + Brożek Tadeusz – pogrzeb 25.11.2020

1. od żony i syna Tomasza - 13.03.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie